Nasze kotki
Linkownia
| Strona główna | | Napisz do mnie |

Linki do ciekawych i wartych odwiedzenia stron www

Nonsopedia Zabawna stronka poświęcona kotom.
Strona dla miłośników parowozów. Ostatnia i jedyna w Europie, i jedna z niewielu na świecie czynna parowozownia w Wolsztynie. Coroczne parady parowozów są oglądane przez miłośników tych pięknych maszyn z całego świata. Jest tam całe kompendium wiedzy na temat parowozów poparte licznymi zdjęciami i tabelkami. Są też dźwięki, ale w dziwnym formacie. Jest mnóstwo ciekawostek historycznych i bardzo szczegółowych informacji, na przykład numery fabryczne kotłów jakie były zainstalowane na poszczególnych parowozach. No i rozkład jazdy pociągów prowadzonych przez parowozy. Polecam bardzo !!!

Oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Bielawie, jest też kamera z widokiem na Plac Wolności, strona "stoi" w miejscu od lat.
Oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Pieszycach (można też zobaczyć co się dzieje na szczycie Wielkiej Sowy - kamery) i pooglądać sporo starych widokówek, strona bardzo ciekawa.
Nareszcie zainstalowano kamerę na szczycie wieży. Widok jest przepiękny. Pełne uznanie dla UM Pieszyce. Dostęp do kamer ze strony głównej UM Pieszyce albo klikając tutaj. Dopisane 22 Listopada 2009. Niestety coś się zepsuło, nie działa stacja pogody i nie działa "camera panoramica" na szczycie wieży, pewnie przed zimą nie zostanie to naprawione, szkoda.
Portal Nasza - klasa
Pomysł jest świetny, ale powoli się wynaturza za sprawą młodzieży, która zrobiła sobie z tego portalu zabawkę.Używanie dziwnych znaków i pisanie naprzemian dużych i małych liter utrudnia przeczytanie nazwiska i imienia, przesyłanie "łańcuszków", umieszczanie wulgaryzmów i drastycznych zdjęć, a przede wszystkim lekceważenie wszelkich zasad poprawnej polszczyzny, to jest to co mnie bardzo razi.
Baza narciarska na stoku Wielkiej Sowy (jest też kamera), aby ją odnaleźć trzeba wejść na zakładkę "internetowa stacja meteo" - obraz odświeżany co 2 minuty. Narazie są prezentowane zdjęcia archiwalne z sezonu 2008/2009.
Oficjalna strona Parafii WNMP w Bielawie
Twoja pogoda (można podejrzeć między innymi pogodę na najbliższe 16 dni) i poczytać bardzo ciekawe artykuły na tematy ekologii i zjawisk pogodowych, są też galerie arcyciekawych zdjęć.
"DOBA" Lokalny portal obsługujący dwa powiaty Dzierżoniowski i Swidnicki, aktualności, wydarzenia, wypadki, pożary itp.
Speedtest. Sprawdź parametry swojego internetu
Sennik, opisy znaczeń snów
URANIA - postępy astronomii, bardzo ciekawe artykuły dotyczące astronomii.
... narazie tyle