Nasze kotki
Nowości na stronie
Strona główna Napisz do mnie

Nowości na stronie.

13 czerwca 2011 - Dodałem 6 najnowszych fotek Pazurka, syna Soni i Borysa, można je zobaczyć klikając tutaj

10 listopada 2010 - Dodałem dwie najnowsze fotki Pazurka, syna Soni i Borysa, można je zobaczyć klikając tutaj

6 października 2010 - Przeorganizowałem podstronę Bielawa. Zmiany można zobaczyć klikając tutaj

6 października 2010 - Dodałem w formie podstrony do strony Bielawa zdjęcia Bielawy z dachu wieżowca. Można je zobaczyć klikając tutaj

18 Maja 2010 8:45 - Odnalazł się Borys.Nagle pojawił się na sąsiedniej klatce schodowej. Akcja rozlepiania ogłoszeń i usilne poszukiwania dały skutek.

15 Maja 2010 - Zaginął Borys. chcesz przeczytać, kliknij tutaj

5 lutego 2010 - Dodałem podstronę ZIMOWISKO. chcesz obejrzeć, kliknij tutaj

30 Listopada - Dodałem kilka nadesłanych aktualnych zdjęć Gizma. Gizmo

22 Listopada - Dodałem trochę nowych zdjęć kotów.

25 czerwca - Na dole strony umieściłem link do pogodynki dla Bielawy, aby się dowiedzieć szczegółów należy kliknąć >>> Prognoza>>>.

24 czerwca - Dołożyłem sporo najbardziej aktualnych zdjęć. Dość dawno nie aktualizowałem strony kotków, bo publikowałem je na Naszej Klasie.

31 stycznia 2009 - Borys ma przerobioną stronę na dwie podstrony obejmujące okres młodzieńczy i na zdjęcia aktualne. Dołożyłem też na końcu kilka zdjęć najbardziej aktualnych. Można to zobaczyć klikając tutaj lub klawiszek "Borys" na stronie głównej.

7 grudnia 2008 - Koty dostały na Mikołaja nowy większy i bardziej rozbudowany stojak. Zdjęcia można zobaczyć klikając tutaj lub klawiszek "fajne fotki" na stronie głównej.

5 grudnia 2008 - Dodałem zdjęcia Igora na nowym stojaku. obejrzyj.

16 listopada 2008 - Przerobiłem stronkę Igora wprowadzając podział na zdjęcia z okresu młodzieńczego i aktualne fotki, zdjęcia są jednocześnie linkami do tych dwóch podstron obejrzyj.

16 listopada 2008 - Dodałem kilka zdjęć Igora eksplorującego moją szafę. obejrzyj.

30 września 2008 - Dodałem jedno zdjęcie Igora ziewającego obejrzyj.

8 sierpnia 2008 - Do podstrony "Bielawa" dodałem podstronę ze zdjęciami z wieży koœcioła WNP koniecznie je obejrzyj.

11 lipca 2008 - Do podstrony "Bielawa" dodałem trochę nowych zdjęć naszego miasta

11 lipca 2008 - Dodałem dwa zdjęcia Borysa i jedno Igora.

15 czerwca 2008 - Dodałem trochę zdjęć Borysa i Igora.

26 maja 2008 - Do podstrony "Bielawa" dodałem zdjęcie ładnej willi znajdującej się przy ulicy Klonowej

21 maja 2008 - Dodałem kilka aktualnych zdjęć bardzo chorej Nutki

17 maja 2008 - Bardzo chora jest Nutka. Nie wiadomo czy przeżyje. Ponad dwa miesiące temu połknęła miedziane 5 groszy, dwumiesięczne leczenie było nietrafione, nie zrobiono prześwietlenia mimo podejrzenia obcego ciała. Miedź w kwaśnym środowisku żołądka i przewodu pokarmowego to śmiertelne zagrożenie. Jest po ciężkiej operacji, oprócz wygnicia odcinka jelita jest również uszkodzona trzustka. Jeżeli mamy kotka to pomyślmy o jego bezpieczeństwie, wszelkie aluminiowe folie po serkach, lekarstwach, monety, metalowe kulki i mnóstwo innych drobnych rzeczy powinny być nie tylko niedostępne dla dzieci, ale dla naszych kotków i piesków również.

17 maja 2008 - Dodałem dwa aktualne zdjęcia Borysa i Igora. Zapraszam do ich obejrzenia.

23 kwietnia 2008 - Dodałem kilka aktualnych zdjęć Borysa i Igora, a także zdjęcie Bobisia z marca. Piękny kot z niego wyrósł. Dodałem tez sporo nadesłanych zdjęć Nutki. Zapraszam do ich obejrzenia.

16 kwietnia 2008 - Na początku podstrony "Bielawa" ponowiłem ostrzeżenie z końca podstrony o niewykorzystywaniu zdjęć bez mojego pozwolenia. Na portalu Nasza-Klasa pojawiły się bez pozwolenia moje zdjęcia. Można by było to zaakceptować gdyby były podane linki skąd zostały skopiowane, nieładnie !!!

20 marca 2008 - Dodałem link do arcyciekawej strony o parowozowni w Wolsztynie, ostatniej i jedynej w Europie czynnej parowozowni obsługującej codziennie przewozy osobowe i towarowe na kilku liniach w okolicach Leszna i Wolsztyna.

17 marca 2008 - Dodałem kilka wiosennych zdjęć z mojej działki do podstrony "Bielawa". Można je obejrzeć klikając tutaj lub klikając klawisz "Bielawa" na stronie głównej.

13 marca 2008 - Dodałem dwa zdjęcia Soni. Można je obejrzeć klikając tutaj lub klikając klawisz "Sonia" na stronie głównej.

28 lutego 2008 - Dodałem kilka zdjęć Igora (są na końcu podstrony, bo umieszczam chronologicznie). Można je obejrzeć klikając tutaj lub klikając klawisz "Igor" na stronie głównej.

25 lutego 2008 - Dodałem podstronę z kopiami starych pocztówek Bielawy i okolic. Można je obejrzeć klikając tutaj lub klikając link na samym dole strony głównej z napisem "stare pocztówki".

5 lutego 2008 - Dodałem podstronę z terminami najbliższych międzynarodowych wystaw kotów rasowych organizowanych w lutym i marcu w kraju. Można się zapoznać klikając tutaj lub klikając link na samym dole strony głównej z napisem "wystawy".

5 lutego 2008 - Dodałem podstronę z przydatną tabelką porównawczą
"ile lat miałby kot gdyby był człowiekiem". Tabelka jest pod klawiszkiem "tabelka porównawcza". Aby się z nią zapoznać można kliknąć tutaj .

27 stycznia 2008 - Zmieniłem wygląd podstron kotków.

26 stycznia 2008 - Dodałem dwa nadesłane dzisiaj w miarę aktualne zdjęcia Gizma, które można obejrzeć pod klawiszkiem "kotki w nowych domach" albo klikając tutaj

26 stycznia 2008 - Dodałem kilka zdjęć Soni, które można obejrzeć pod klawiszkiem "Sonia" i Borysa z Igorem do obejrzenia pod klawiszkiem "fajne fotki". Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć.

17 stycznia 2008 - Uzupełnienie opisów ras naszych kotków (informacja pod klawiszkiemrasy naszych kotków

15 stycznia 2008 - Radykalna zmiana wyglądu i organizacji strony.

Może uda się jeszcze raz zdobyć jakieś laury w konkursie Republiki.

Poprzednie wcielenie strony naszych kotów zdobyło zaszczytne III miejsce
w konkursie Republiki na najładniejszą stronę.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich głosujących.


| Bielawa | | Liceum | | Napisz | | Sonia | | Borys | | Igor | | Ciekawe strony | | fajne fotki | | maluszki |